П Л А Н роботи відділу освіти, молоді та спорту Путильської районної державної адміністрації на жовтень 2016 року Друк
Написав Administrator   
Понеділок, 26 вересня 2016, 15:00

Погоджено

перший заступник голови

районної державної адміністрації

_________М. Ямницький

14.09.2016 р.

П Л А Н

роботи  відділу освіти, молоді та спорту Путильської районної державної адміністрації  на  жовтень  2016   року

№ п/п

Зміст заходів

Дата та час

проведення

Місце

проведення

Відповідальний

за проведення

Примітка

1.

Колегія відділу освіти, молоді та спорту:

 

1.1.Про стан підготовки закладів освіти  району до початку 2016/2017 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період;

1.2.Про стан правовиховної та профілактичної роботи по попередженню правопорушень серед неповнолітніх за 9 місяців 2016 року;

1.3.Про виконання Єдиного регіонального плану комплектування навчальних закладів, які дають повну загальну середню освіту, випускниками 9-х класів ЗНЗ району

 

27.10.,10 год.

РМК

 

Горбан С.В.

Шеманська Т.В.

Косар Р.Д.

 

Москаль Л.Ю..

 

Шемберко М.М.

 

 

 

2.

Нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів:

 

2.1.Про облік дітей та підлітків шкільного віку

 

27.10.,13 год.

РМК

Горбан С.В.

Шемберко М.М.

Шемберко М.М.

 

3.

Тематичні апаратні наради відділу освіти, молоді та спорту:

 

3.1.Охоплення навчанням учнів ЗНЗ району. Підсумки проведення профілактичного заходу «Урок»

3.2.Про організацію та проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін;

3.3.Про стан охоплення навчанням учнів загальноосвітніх навчальних закладів району;

3.4.Про стан підготовки закладів освіти в осінньо-зимовий період;

3.5.Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

 

 

03.10.,10 год.

 

10.10.,10 год.

 

17.10.10 год.

 

24.10.,10 год.

31.10.,10 год.

РМК

 

Горбан С.В..

Крилата Л.Б.

Москаль Л.Ю.

 

Шевчук Л.І

Якимчук  О.П.

Шемберко М.М.

 

Косар Р.Д.

Шевчук Л.І.

Якимчук О.П.

4.

Надання методичної допомоги щодо викладання навчальних предметів та організації методичної роботи

Упродовж місяця

ЗНЗ

Шевчук Л.І.

Методисти РМК

 

5.

І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Упродовж місяця

ЗНЗ

Шевчук Л. І.

 

6.

Інтервізійна група практичних психологів ЗНЗ, ДНЗ та соціальних педагогів ЗНЗ району

19.10., 10 год.

РМК

Гончарюк І.Д.

 

7.

Вивчення стану викладання, рівня навчальних досягнень учнів основної та старшої школи з зарубіжної літератури

Упродовж місяця

ЗНЗ

Шевчук Л.І..

 

9.

Вивчення стану викладання, рівня навчальних досягнень учнів з етики

Упродовж місяця

ЗНЗ

Якимчук О.П.

 

10.

Вивчення стану мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку

Упродовж місяця

ЗНЗ

Ткач О.Г.

 

11.

Перевірка стану організації харчування в закладах освіти району

Упродовж місяця

ЗНЗ, ДНЗ

Калініна О.Д.

 

12.

71-а районна спартакіада школярів

За окремим графіком

Стадіон «Карпати»

Якимчук О.П.

 

13.

Семінар навчання для медичних сестер ДНЗ з проблеми «Організація харчування дітей в ДНЗ»

05.10., 10 год.

РМК

Ткач О.Г.

 

14.

Засідання районних методичних об’єднань

За окремим графіком

ЗНЗ

Методисти РМК

 

15.

Засідання авторської творчої майстерні Петрик М.Ф.,вчителя вищої кваліфікаційної категорії, вчителя-методиста, вчителя початкових класів Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів з проблеми «Проектна діяльність в початковій школі»

12.10.,13 год.

Путильська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Крилата Л.Б.

Петрик М.Ф.

 

16.

Засідання авторської творчої майстерні Шастків В.С., вчителя вищої кваліфікаційної категорії, вчителя-методиста, вчителя початкових класів Путильськоїї  ЗОШ І-ІІІ ступенів з проблеми «Сучасний урок у початковій школі»

19.10.,13 год.

Путильська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Крилата Л.Б.

Шастків В.С.

 

17.

Засідання творчої групи вчителів початкових класів з проблеми «Впровадження здоров’язбережувальних технологій у шкільний простір навчального закладу»

20.10.2015,

13 год

Довгопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Крилата Л.Б.

Буздуга Т.М.

 

18.

Засідання творчої групи вчителів початкових класів з проблеми «Психолого-педагогічна організація навчального процесу з учнями початкових класах»

11.10.,13 год.

Путильська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Крилата Л.Б.

Гасюк О.В.

 

19.

Семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи з проблеми «Шляхи взаємодії педагогічних колективів і батьківської громадськості щодо організації навчально-виховного процесу формування особистісних орієнтацій учнів»

19.10., 09.30 год.

Путильська ЗОІІІ І-ІІІ ступенів

Москаль Л.Ю.

 

20.

Зліт лідерів учнівського самоврядування

26.10.,10 год.

РМК

Москаль Л.Ю.

 

21.

Районний семінар керівників гуртків хореографічного напрямку з проблеми «Виховання  дітей мистецтвом  хореографії»

19.10., 10 год.

ПРЦДЮТ

Хромей Н. П.

 

22.

Семінар-практикум керівників гуртків та відповідальних за туристсько-краєзнавчу роботу в ЗНЗ з проблеми «Сучасні технології організації та змісту туристсько-краєзнавчої роботи в загальноосвітніх   навчальних закладах

20.10.,10 год

ПРЦДЮТ

Хромей Н. П.

 

23.

Засідання школи молодих вчителів «Паросток» з проблеми «Адаптація молодих вчителів до роботи в школі»

20.10., 10 год.

Киселицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Крилата Л.Б.

 

24.

І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Упродовж місяця

ЗНЗ

Якимчук О.П.

 

25.

Районний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Перлини гір»

12.10.,12 год.

Сергіївський БК

Хромей Н. П.

 

26.

Участь у Чемпіонаті області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Парки Буковини»

29-30.10.

м.Чернівці

Хромей Н.П.

 

27.

Участь в обласному відкритому фото-, відео-фестивалю «Осінні барви Буковини»

За окремим графіком

м. Чернівці

Хромей Н.П.

 

28.

Участь у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Галерея мистецтв» (номінація «Образотворче мистецтво»)

20.10.2016

м. Чернівці

Хромей Н.П.

 

29.

Участь у відкритому обласному конкурсі юних програмістів «Байт»

27.10.,2016

м. Чернівці

Хромей Н.П.

 

30.

Участь в обласному Зборі аграрників, садівників, зоологів, тваринників, квітникарів-дизайнирів

За окремим графіком

М. Чернівці

Хромей Н.П.

 

31.

Першість РДЮСШ з футболу (юнаки 2002-2003 р.н.)

За окремим графіком

Стадіон «Карпати»

Ключан С.В.

 

32.

Першість РДЮСШ з волейболу (дівчата 2000-20001 р.н.)

За окремим графіком

Путильська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ключан С.В.

 

33.

Турнір з вільної боротьби

За окремим графіком

Дихтинецький БК

Ключан С.В.

 

34.

Першість РДЮСШ з баскетболу

За окремим графіком

Путильська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ключан С.В.

 

35

Обласний семінар-практикум керівників гуртків народних ремесел «Національно-патріотичне виховання школярів у процесі навчально-пізнавальної діяльності в гуртках народних ремесел»

06-07.10.

ПРЦДЮТ

Хромей Н.П.

 

36.

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

За окремим графіком

ЗНЗ

Горбан С.С.

Крилата Л.Б.

 

В.о. нальника відділу освіти, молоді та спорту                                                                                   С.Горбан

Крилата Любов Борисівна,.

тел. 2-72-57

Останнє оновлення на Понеділок, 26 вересня 2016, 15:08