Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України

Чернівецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації

Інформаційна система управління освіти Чернівецької області

Путила туристична

Путильська районна державна адміністрація

Путильська районна організація профспілки працівників освіти

Районний методичний кабінет

Путильський РЦДЮТ

«Педрада» портал освітян України

Сайт вчителів інформатики Путильщини

Сайт вчителів математики Путильщини

Ресурси дистанційного навчання:

10minschool

Сайти ЗНЗ району:

Путильська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Путильська гімназія

Селятинська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів

Селятинська ЗОШ I-III ступенів

Самаківська ЗОШ I-III ступенів

Шепітська ЗОШ I-III ступенів

Яблуницька ЗОШ І-ІІ ступенів

Киселицька ЗОШ I-III ступенів

Підзахаричівський НВК

Мариничівський НВК

Русківський НВК

Фошківський НВК

Плосківська ЗОШ I-III ступенів

Розтоківська ЗОШ I-III ступенів

Дихтинецька ЗОШ I-III ступенів

Усть-Путильська ЗОШ I-II ступенів

Конятинська ЗОШ I-III ступенів

Сергіївська ЗОШ I-III ступенів

Довгопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Замогильна ЗОШ І-ІІ ступенів

Сайти ДНЗ району:

Селятинський ДНЗ

Яблуницький ДНЗ

Киселицький ДНЗ

Конятинський ДНЗ

Путильський ДНЗ

Усть-Путильський ДНЗ

Плосківський ДНЗ

Довгопільський ДНЗ

Сергіївський ДНЗ

Розтоківський ДНЗ

Дихтинецький ДНЗ

ІСУО

 

 

 

КУРС:Дошкілля

Реєстрація на чергу в ДНЗ

Випускникам

Команда сайту

Адміністратор:

Попюк Петро Михайлович

Пошта:

putvos@ukr.net

Статистика

Користувачі : 24956
Зміст : 2458
Переглянути хіти змісту : 2681205


Огляд готовності закладів освіти району до нового 2020/2021 навчального року PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 21 серпня 2020, 11:28

Відповідно до наказу сектора освіти райдержадміністрації від 03.08.2020 №71 «Про проведення огляду готовності закладів освіти району до нового 2020/2021 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період»,  з   метою належної підготовки закладів освіти до нового навчального року, впорядкованого відновлення освітнього процесу в приміщеннях закладів  освіти  району, підтримання безпеки санітарного стану та забезпечення здоров’я і безпеки учасників освітнього процесу 20 серпня 2020 року здійснено огляд готовності закладів освіти за участі представників  сектору освіти райдержадміністрації, Путильського районного Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області та Путильського РС УДНС України в Чернівецькій області.
Робоча комісія в складі Іліщука  А.О., голови комісії, першого заступника голови райдержадміністрації,  Горбан С.В., заступника голови комісії, завідувача сектору освіти райдержадміністрації; членів комісії Різака В.О., заступника голови районної ради, Кушніра В.М.,  начальника  Путильського районного  Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, Яловяка Н.В., провідного інспектора Путильського РС УДНС України в Чернівецькій області, Шевчук Л.І., завідувача районного методичного кабінету сектору освіти райдержадміністрації,   обстежила приміщення закладів  загальної середньої  освіти, результати яких  відобразила в актах перевірки  готовності закладів освіти до 2020/2021 навчального року.


В ході обстежень головна увага зверталася на виконання Постанови Головного державного Санітарного лікаря України від 30 липня 2020 року №42 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».
За підсумками огляду всі заклади загальної середньої освіти району  готові з 01 вересня 2020 року розпочати 2020/2021 навчальний рік .

 

Відповідно до наказу сектора освіти райдержадміністрації від 03.08.2020 №71 «Про проведення огляду готовності закладів освіти району до нового 2020/2021 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період», з метою належної підготовки закладів освіти до нового навчального року, впорядкованого відновлення освітнього процесу в приміщеннях закладів освіти району, підтримання безпеки санітарного стану та забезпечення здоров’я і безпеки учасників освітнього процесу 20 серпня 2020 року здійснено огляд готовності закладів освіти за участі представників сектору освіти райдержадміністрації, Путильського районного Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області та Путильського РС УДНС України в Чернівецькій області.

Робоча комісія в складі Іліщука А.О., голови комісії, першого заступника голови райдержадміністрації, Горбан С.В., заступника голови комісії, завідувача сектору освіти райдержадміністрації; членів комісії Різака В.О., заступника голови районної ради, Кушніра В.М., начальника Путильського районного Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, Яловяка Н.В., провідного інспектора Путильського РС УДНС України в Чернівецькій області, Шевчук Л.І., завідувача районного методичного кабінету сектору освіти райдержадміністрації, обстежила приміщення закладів загальної середньої освіти, результати яких відобразила в актах перевірки готовності закладів освіти до 2020/2021 навчального року.

В ході обстежень головна увага зверталася на виконання Постанови Головного державного Санітарного лікаря України від 30 липня 2020 року №42 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

За підсумками огляду всі заклади загальної середньої освіти району готові з 01 вересня 2020 року розпочати 2020/2021 навчальний рік .

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 серпня 2020, 14:01
 

Історико-краєзнавчий портрет Буковини

Новий сайт

Геліантус

Учитель року -2019

Результати:

Географія

Основи здоров'я

Посилання

Педагогічна преса

pedpresa.ua
ВИДАВНИЦТВО "ПЕДАГОГІЧНА ПРЕСА"
pedpresa.ua
  • Наш новий сайт
    Ласкаво просимо до нового сайту ДІВП видавництва «Педагогічна преса». Ми пропонує багато цікавих і сучасних науково-методичних журналів. Тут ви можете ознайомитися з повним переліком наших видань. У розділі “Наші видання” ви маєте змогу подивитися зміст наших друкованих часописів.