Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України

Чернівецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації

Інформаційна система управління освіти Чернівецької області

Путила туристична

Путильська районна державна адміністрація

Путильська районна організація профспілки працівників освіти

Районний методичний кабінет

Путильський РЦДЮТ

«Педрада» портал освітян України

Сайт вчителів інформатики Путильщини

Сайт вчителів математики Путильщини

Ресурси дистанційного навчання:

10minschool

Сайти ЗНЗ району:

Путильська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Путильська гімназія

Селятинська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів

Селятинська ЗОШ I-III ступенів

Самаківська ЗОШ I-III ступенів

Шепітська ЗОШ I-III ступенів

Яблуницька ЗОШ І-ІІ ступенів

Киселицька ЗОШ I-III ступенів

Підзахаричівський НВК

Мариничівський НВК

Русківський НВК

Фошківський НВК

Плосківська ЗОШ I-III ступенів

Розтоківська ЗОШ I-III ступенів

Дихтинецька ЗОШ I-III ступенів

Усть-Путильська ЗОШ I-II ступенів

Конятинська ЗОШ I-III ступенів

Сергіївська ЗОШ I-III ступенів

Довгопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Замогильна ЗОШ І-ІІ ступенів

Сайти ДНЗ району:

Селятинський ДНЗ

Яблуницький ДНЗ

Киселицький ДНЗ

Конятинський ДНЗ

Путильський ДНЗ

Усть-Путильський ДНЗ

Плосківський ДНЗ

Довгопільський ДНЗ

Сергіївський ДНЗ

Розтоківський ДНЗ

Дихтинецький ДНЗ

ІСУО

 

 

 

КУРС:Дошкілля

Реєстрація на чергу в ДНЗ

Випускникам

Команда сайту

Адміністратор:

Попюк Петро Михайлович

Пошта:

putvos@ukr.net

Статистика

Користувачі : 24956
Зміст : 2431
Переглянути хіти змісту : 2532671


Наказ про завершення 2019/2020 н. р. у закладах загальної середньої освіти Путильського району PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 08 травня 2020, 14:12

Н А К А З

05.05.2020 смт Путила №50

 

Про завершення 2019/2020 н. р.

у закладах загальної середньої освіти

Путильського району

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», постанови Кабінету міністрів України від 22.04.2020 №291 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», листів Міністерства освіти і науки України від 16.04.2020 №1/9-213 «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року», на виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 08.04.2020 №485 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2020 року №406» та Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації від 04 травня 2020 №161 «Про завершення 2019/2020 навчального року у закладах освіти Чернівецької області»

 

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам закладів загальної середньої освіти району:

1.1. Вжити заходів щодо забезпечення проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019/2020 навчального року у встановленому законодавством порядку протягом травня-червня 2020 року.

1.2. З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) утриматися від проведення масових заходів із залученням учасників освітнього процесу, пов’язаних з урочистостями з нагоди закінчення навчального року.

1.3. Завершити 2019/2020 навчальний рік не пізніше 1 липня 2020 року.

1.4. Провести в онлайн режимі засідання педагогічних рад для прийняття рішень щодо проведення семестрового, підсумкового оцінювання учнів, внесення змін в річний план роботи, освітні програми, затвердження механізмів зарахування, відрахування та переведення учнів для здобуття повної загальної середньої освіти, графіків заповнення класних журналів, видачі свідоцтв про здобуття базової середньої освіти випускниками 9-х класів, завершення навчального року з урахуванням наявної епідеміологічної ситуації в Україні до 15.05.2020 р.

1.5. Повідомити учнів та їх батьків про способи оцінювання, право на коригування, апеляцію семестрової та підсумкової оцінки з предметів та канал зв’язку, який буде використовуватися учителем одного класу до 18.05.2020 р.

1.6. Оприлюднити на сайтах закладів загальної середньої освіти інформацію про кількість майбутніх 5, 10-х класів, графіки видачі свідоцтв про здобуття базової середньої освіти випускниками 9-х класів до 20.05.2020 р.

1.7.  Здійснити семестрове оцінювання учнів, які здобувають освіту за очною (денною), екстернатною формою та формою педагогічного патронажу з усіх предметів на основі тематичного оцінювання, отриманого учнями до 06.03.2020 р. та за період карантину до 29.05.2020 р.

1.8. Розробити індивідуальні навчальні плани щодо засвоєння пропущеного навчального матеріалу для учнів, які з поважних причин не були охоплені дистанційним навчанням до 10.06.2020 р.

1.9. Здійснити підсумкове річне оцінювання навчальних досягнень учнів з урахуванням результатів оцінювання за перший та другий семестри навчального року до 10.06.2020 р.

1.10. Оформити свідоцтва про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв, табелів навчальних досягнень учнів до 15.06.2020 р.

1.11. Організувати роботу з дітьми, що навчаються за індивідуальним навчальним планом до 01.07.2020 р.

1.1.2. Завершити заповнення та надіслати у електронному вигляді свідоцтва досягнень учнів 1-2-х класів, табелі навчальних досягнень учнів 3-8-х, 10-х класів з подальшим врученням оригіналу документа на початку нового навчального року до 01.07.2020 р.

1.13. Прийняти педагогічними радами рішення щодо зарахування, відрахування та переведення учнів для здобуття повної загальної середньої освіти до 01.07.2020 р.

1.1.4. Заповнення класних журналів (крім журналу обліку замін) здійснити після завершення карантину відповідно до календарно-тематичного планування згідно з розкладом на основі оцінювання навчання здобувачів освіти, зафіксованого вчителем (у зручний для нього спосіб) під час карантину.

 

2. Районному методичному кабінету сектору освіти райдержадміністрації спрямувати роботу шкільних та районних методичних об’єднань вчителів-предметників на забезпечення коригуючого навчання, збільшення часу на узагальнення та закріплення матеріалу за попередній навчальний рік та проведення вхідного оцінювання рівня знань учнів 2-11 класів за 2019/2020 н. р.

 

3. Наказ розмістити на сайті сектору освіти райдержадміністрації.

 

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Завідувач сектору освіти

райдержадміністрації                                                            Світлана ГОРБАН

 

Погода

Історико-краєзнавчий портрет Буковини

Новий сайт

Геліантус

Учитель року -2019

Результати:

Географія

Основи здоров'я

Педагогічна преса

Освітній портал «Педагогічна преса»
Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.
 • Громадська рада при МОН просить звільнити від ДПА випускників 11 класів
  Текст листа опублікував в Facebook  голова ради Микита Андрєєв. Громадська Рада при МОН України глибоко стурбована ситуацією щодо проведення в умовах карантинних обмежень ДПА у формі ЗНО для учнів 11-их класів. В Україні до 22 червня 2020 року продовжено карантин. За прогнозами уряду, він не буде знятий і після цієї дати. Одже, ЗНО/ДПА буде проходити […]
 • Кандидати у директори шкіл проходитимуть тестування
  МОН оприлюднило Примірний перелік питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, який використовуватиметься для підготовки конкурсу на посаду керівника школи. Читайте також: Директорам радять завчасно попередити вчителів-пенсіонерів про трудові угоди Ключовим нововведенням процедури призначення керівника закладу загальної середньої освіти є врегулювання Законом переважної більшості процесуальних питань, пов’язаних із проведенням конкурсу та призначенням […]
 • Як відбуватимуться творчі конкурси, вступні іспити та випробування
  Абітурієнти, які вступають на бюджетну форму навчання, будуть проходити творчі конкурси з 1 по 12 серпня, повідомляє УП.   Вступні іспити та творчі конкурси на контрактну форму навчання відбудуться з 13 по 22 серпня.  Співбесіди будуть проводитися 16-18 серпня. Читайте також: Вступ до ВНЗ розпочнеться 1 серпня Реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдине фахове […]
 • Як змінилися умови вступу до ЗВО
  Цьогоріч абітурієнти, які планують потрапити на бюджетну форму навчання, мають змогу подати п’ять заяв на будь-які спеціальності. Читайте також: Як відбуватимуться творчі конкурси, вступні іспити та випробування   При цьому в кожній заяві на бюджетну форму навчання вступник має визначити її пріоритетність. Кількість заяв на контракт обмежуватись не буде. Читайте також: Вступ до ЗВО розпочнеться 1 серпня […]
 • Вступ до ЗВО розпочнеться 1 серпня
  Про це повідомив в інтерв’ю УП заступник міністра освіти і науки України Єгор Стадний. Початок літа у абітурієнтів традиційно асоціюється зі вступною кампанією.  Проте умови карантину та світова пандемія внесли свої корективи у організацію цьогорічного прийому до вишів. Змін зазнали не лише терміни проведення, а й формати подання документів. Тому абітурієнтам варто ознайомитися з нюансами, […]
 • Вирок або нові можливості: як вища освіта в Україні живе на карантині
  Криза безпомилково влучає у слабкі місця системи, виштовхуючи на поверхню проблеми, на які прийнято не зважати. Так сталося і з вимушеним запровадженням дистанційного навчання у вітчизняних освітніх закладах у зв’язку із карантином. ІА Дивись.інфо поспілкувалася зі студентами українських вишів, аби з’ясувати, наскільки успішно навчальні заклади змогли імлементувати в освітні системи канони онлай-навчання.  Читайте також: Дистанційна […]