Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України

Чернівецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації

Інформаційна система управління освіти Чернівецької області

Путила туристична

Путильська районна державна адміністрація

Путильська районна організація профспілки працівників освіти

Районний методичний кабінет

Путильський РЦДЮТ

«Педрада» портал освітян України

10minschool

Сайт вчителів інформатики Путильщини

Сайт вчителів математики Путильщини

Сайти ЗНЗ району:

Путильська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Путильська гімназія

Селятинська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів

Селятинська ЗОШ I-III ступенів

Самаківська ЗОШ I-III ступенів

Шепітська ЗОШ I-III ступенів

Яблуницька ЗОШ І-ІІ ступенів

Киселицька ЗОШ I-III ступенів

Підзахаричівський НВК

Мариничівський НВК

Русківський НВК

Фошківський НВК

Плосківська ЗОШ I-III ступенів

Розтоківська ЗОШ I-III ступенів

Дихтинецька ЗОШ I-III ступенів

Усть-Путильська ЗОШ I-II ступенів

Конятинська ЗОШ I-III ступенів

Сергіївська ЗОШ I-III ступенів

Довгопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Замогильна ЗОШ І-ІІ ступенів

Сайти ДНЗ району:

Селятинський ДНЗ

Яблуницький ДНЗ

Киселицький ДНЗ

Конятинський ДНЗ

Путильський ДНЗ

Усть-Путильський ДНЗ

Плосківський ДНЗ

Довгопільський ДНЗ

Сергіївський ДНЗ

Розтоківський ДНЗ

Дихтинецький ДНЗ

ІСУО

 

 

 

КУРС:Дошкілля

Реєстрація на чергу в ДНЗ

Випускникам

Команда сайту

Адміністратор:

Попюк Петро Михайлович

Пошта:

putvos@ukr.net

Статистика

Користувачі : 24956
Зміст : 2397
Переглянути хіти змісту : 2407690


Відбулася нарада керівників закладів освіти PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 11 жовтня 2019, 08:38

10 жовтня 2019 року на базі РМК відділу освіти, молоді та спорту відбулася нарада керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти,  в ході якої були розглянуті наступні питання:

1. Про якісне та ефективне використання залишків освітньої субвенції

2. Про мережу закладів освіти району на 2019/2020 н. р.

3. Про підсумки організації та проведення літнього оздоровлення дітей влітку 2019 року

4. Про організацію інклюзивного навчання в закладах освіти району

5. Про організацію харчування в закладах освіти району

6. Про стан охоплення дітей району дошкільною освітою

7. Про  організацію та стан функціонування системи «ДІСО»

В роботі наради взяла участь в.о. голови районної державної адміністрації Тетяна Назарова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Світлана Горбан, голова райкому профспілки, завідувачка районним методичним кабінетом Любов Шевчук.

 

Про використання коштів залишків освітньої субвенції в закладах загальної середньої освіти проінформувала головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти Галина Тріщук. Світлана Василівна, начальник відділу освіти, молоді та спорту, наголосила на доцільність використання залишків освітньої субвенції і зобов’язала кожного керівника вчасно використати виділені кошти. Підсумувала дане питання Тетяна Анатоліївна, в.о. голови районної державної адміністрації, яка сказала, що відповідальність за правильність використання коштів несе персонально керівник закладу.

Про підсумок оздоровчої кампанії 2019 року проінформувала Любов Крилата, методист РМК відділу освіти, молоді та спорту, яка проаналізувала  стан виконання Районної програми щодо оздоровлення та відпочинку дітей в 2019 році.

Про стан організації інклюзивного навчання в закладах освіти району проінформувала Ірина Гончарюк, методист РМК відділу освіти, молоді та спорту.

Ольга Калініна, фахівець з питань організації харчування дітей, зробила детальний аналіз стану закладки овочів на зимовий період в закладах освіти і наголосила на неприпустимість високих закупівельних  цін, які виявились у ряду закладів освіти.

Про мережу закладів освіти району на 2019/2020 навчальний рік доповіла Світлана Ісак,  методист РМК відділу освіти, молоді та спорту, яка наголосила, що в цьому навчальному році є збільшення кількості класів (на 5) та учнів (на 71).

Ольга Ткач, методист РМК відділу освіти, молоді та спорту, проаналізувала стан охоплення дітей району і звернула увагу керівників ЗДО на те, що відсоток охоплення дітей знизився відповідно до минулих років. Тому є над чим працювати.

Попюк П.М., інженер з технічного нагляду відділу освіти, молоді та спорту, розповів про організацію та стан функціонування системи «ДІСО» та наголосив на приведенні в належний стан веб – сайтів закладів освіти та їх наповненні актуальними інформаційними матеріалами.

Під час наради порушувалися й інші питання, зокрема, щодо організації та проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін, підготовки до проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2020», про організацію та проведення атестації педагогічних працівників у 2-19/2010 навчальному році.

Підсумувала розглянуті питання начальник відділу освіти, молоді та спорту Світлана Горбан. За результатами нарада з керівниками закладів освіти оформлено протокол доручень.

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 жовтня 2019, 08:54
 

Погода

Історико-краєзнавчий портрет Буковини

Новий сайт

Геліантус

Учитель року -2019

Результати:

Географія

Основи здоров'я

Педагогічна преса

Освітній портал «Педагогічна преса»
Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.
 • Залишився місяць до кінця реєстрації на ЗНО 2020
  Український центр оцінювання якості освіти нагадує, що реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триває до 24 березня 2020 року. За 19 днів від початку реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні зареєстровано 85 550 осіб на 283 335 тестувань. Уже традиційно найбільше обрано тестувань з української мови і літератури – 84 210, історії України – 59 239, математики – 44 676. […]
 • Відповіді ЗНО-2020
  Як і в попередні роки, задовго до зовнішнього незалежного оцінювання соціальні мережі рясніють «привабливими» пропозиціями, зокрема різні канали в Telegram. У мережі шахраї вже «продають» відповіді на ЗНО-2020. Спритники за певну плату пропонують випускникам та їхнім батькам придбати зошити сертифікаційних робіт ЗНО-2020 із відповідями до них, запевняючи в надійності й достовірності джерела інформації, щораз вигадуючи […]
 • Надбавка за сертифікацію. Чому отримали не всі вчителі?
  705 вчителів початкової школи успішно пройшли пілотну сертифікацію — таку оцінку професійних компетентностей минулоріч провели за ініціативи Міносвіти. Сертифікованим педагогам з 1 січня 2020 року гарантували 20-відсоткову надбавку до зарплати. Однак… “Я — молода спеціалістка, вирішила ризикнути і спробувати свої сили, пройшовши сертифікацію, — каже Тетяна Северин, учителька початкових класів ЗОШ No16 Вінницької міськради. — […]
 • Уряд спрямував додатково 2,2 млрд гривень для виплати заробітних плат вчителям.
  Уряд спрямував додатково 2,2 млрд гривень для виплати заробітних плат вчителям. Так, виплата коштів педагогам вперше буде здійснюватися із розрахунку реальної кількості учнів, а не за торішніми даними. Це рішення  було прийняте сьогодні, 12 лютого 2020 року, на засіданні Кабміну. «Зараз ми вперше за 4 роки при розрахунку кількості коштів на зарплати вчителів врахували дані […]
 • Вже цього тижня Уряд віддасть кошти на НУШ та реконструкцію опорних шкіл на місця – це допоможе раніше почати закупівлі
  Сумщина успішно використала понад 90% всіх коштів на розвиток освіти, які держава дала у 2019 році – це один з кращих показників. Вже цього тижня Уряд віддасть кошти на НУШ та реконструкцію опорних шкіл на місця – це допоможе всім регіонам раніше почати закупівлі та краще використати виділені кошти. Було б добре досягти бодай того […]
 • Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія» для учнів 6-7 класів
  20 січня розпочався Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія». Упродовж 3-х місяців учасники читатимуть книжки, розповідатимуть про них, змагаючись із іншими книгоманами і, врешті, здобудуть титул «Суперчитач України». Винагородою за перемогу стане поїздка до Львова на Дитячий форум – Фестиваль «Книгоманія», що відбудеться 24-26 квітня.   Організатор конкурсу – Громадська організація “Форум видавців”. Конкурс відбувається за […]