ЛогінКорисні посилання

Міністерство освіти і науки України

Чернівецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації

Інформаційна система управління освіти Чернівецької області

Путила туристична

Путильська районна державна адміністрація

Путильська районна організація профспілки працівників освіти

Районний методичний кабінет

Путильський РЦДЮТ

«Педрада» портал освітян України

10minschool

Сайт вчителів інформатики Путильщини

Сайт вчителів математики Путильщини

Сайти ЗНЗ району:

Путильська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Путильська гімназія

Селятинська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів

Селятинська ЗОШ I-III ступенів

Самаківська ЗОШ I-III ступенів

Шепітська ЗОШ I-III ступенів

Яблуницька ЗОШ І-ІІ ступенів

Киселицька ЗОШ I-III ступенів

Підзахаричівський НВК

Мариничівський НВК

Русківський НВК

Фошківський НВК

Плосківська ЗОШ I-III ступенів

Розтоківська ЗОШ I-III ступенів

Дихтинецька ЗОШ I-III ступенів

Усть-Путильська ЗОШ I-II ступенів

Конятинська ЗОШ I-III ступенів

Сергіївська ЗОШ I-III ступенів

Довгопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Замогильна ЗОШ І-ІІ ступенів

Сайти ДНЗ району:

Селятинський ДНЗ

Яблуницький ДНЗ

Киселицький ДНЗ

Конятинський ДНЗ

Путильський ДНЗ

Усть-Путильський ДНЗ

Плосківський ДНЗ

Довгопільський ДНЗ

Сергіївський ДНЗ

Розтоківський ДНЗ

Дихтинецький ДНЗ

ІСУО

 

 

 

КУРС:Дошкілля

Реєстрація на чергу в ДНЗ

Випускникам

Команда сайту

Адміністратор:

Попюк Петро Михайлович

Пошта:

putvos@ukr.net

Статистика

Користувачі : 5415
Зміст : 2208
Переглянути хіти змісту : 2200233


Наказ про заходи безпеки під час проведення зимових канікул, Новорічних та Різдвяних свят PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 07 грудня 2018, 16:54

Н А К А З

06.12.2018 селище Путила №  121


Про заходи безпеки під час

проведення зимових канікул,

Новорічних та Різдвяних свят

 

На виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017               № 1669, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 23 січня 2018 року  за № 100/31552,  «Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 31.08.2001 № 616 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 07.10.2013               № 1365), наказу Департаменту освіти і науки «Про заходи безпеки під час проведення зимових канікул, Новорічних та Різдвяних свят» від 29.11.2018 № 540, з метою організованого проведення  зимових канікул, новорічних та різдвяних свят, посилення контролю за збереженням життя й здоров’я вихованців та учнів, попередження надзвичайних ситуацій у закладах освіти району під час зимових канікул

 

НАКАЗУЮ:

 

1.      Керівникам закладів освіти:

1.1. Забезпечувати неухильне виконання Кодексу цивільного захисту України, Законів України «Про дорожній рух», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» в частині проведення відповідної роботи щодо запобігання всім видам дитячого травматизму.

 

1.2. При організації екскурсій, туристичних подорожей дотримуватися вимог Інструкції щодо організації та проведення екскурсій і подорожей з учнівською та студентською молоддю, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 02.10.2014 № 1124, зареєстрованої Міністерством юстиції України 27.10.2014 за № 1341/26118.

1.3. Провести відповідну роз’яснювальну роботу з учнями та вихованцями щодо дотримання правил безпечної поведінки на водних об’єктах у зимовий період, з легкозаймистими та токсичними речовинами, вибухонебезпечними предметами і речовинами, дотримання правил пожежної безпеки і безпеки дорожнього руху тощо.

1.4. До 21.12.2018 організувати проведення первинних інструктажів з учасниками освітнього процесу з усіх питань безпеки життєдіяльності.

1.5. Призначити до 21.12.2018 наказом   по закладу  освіти відповідальних за збереження життя і здоров’я дітей під час проведення Новорічних і Різдвяних свят, організованого відпочинку та  екскурсійних поїздок (за потреби).

1.6. Створити безпечні умови проведення Новорічних та Різдвяних свят, забезпечити громадський порядок під час проведення масових новорічних заходів, обмежити присутність у місцях проведення масових заходів  сторонніх осіб тощо.

1.7. Під час проведення Новорічних та Різдвяних свят:

1.7.1. Приділити особливу увагу дотриманню вимог протипожежної безпеки  та охорони життя і здоров’я дітей від нещасних випадків

1.7.2. Забезпечити приміщення святкових залів справними первинними засобами  пожежогасіння (пісок, вогнегасники, вода тощо), перевірити наявні шляхи евакуації, справність засобів зв’язку, систем протипожежного захисту та організувати чергування осіб, відповідальних за пожежну безпеку, впродовж проведення святкових заходів.

1.7.3. Категорично заборонити використання будь-якого відкритого вогню, свічок, бенгальських вогнів, феєрверків, петард інших піротехнічних виробів, а також прикрас, що можуть загорітися,  заповнення приміщень людьми понад установлену норму, зменшення ширини проходів між рядами тощо.

1.7.4. Забезпечити присутність медичних працівників під час проведення організованих Новорічних та Різдвяних свят, перевірити наявність медикаментів у аптечках.                                                                     1.8. Забезпечити своєчасне прибирання прилеглих територій закладів освіти.

1.9. Провести позапланові інструктажі зі сторожами, вихователями та черговими в закладах освіти з усіх питань  безпеки життєдіяльності, техногенної безпеки та дій персоналу в разі виникнення аварійної ситуації.

 

2. Персональну відповідальність за збереження життя та здоров’я дітей в організованих учнівських колективах під час канікул, навчальних екскурсій, організованого відпочинку дітей у зимовий період 2018/2019 навчального року покласти на керівників закладів освіти.

 

3. Наказ розмістити на сайті відділу освіти, молоді та спорту.

 

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти,

молоді та спорту                                                                 Горбан С.В.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 грудня 2018, 17:22
 

Погода

Історико-краєзнавчий портрет Буковини

Новий сайт

Геліантус

Учитель року -2019

Результати:

Географія

Педагогічна преса

Освітній портал «Педагогічна преса»
Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.
 • Як обрати найкращу штучну ялинку
  Незабаром Новий рік і, і вже час подумати про ялинку. Хтось обожнює справжні ялинки, а хтось вважає, що штучні – ідеальний варіант для дому. Ціни на штучні ялинки коливаються від 200 гривень до 50 тисяч. Чому така різниця? І Яку ялинку обрати? Сніданку з  1+1 розповіла  Ольга Пахар.
 • Україна грипує: школи закривають на карантин
  В Україні набирає обертів грип. На вимушені канікули відправляють учнів тих шкіл, де перевищено епідеміологічний поріг. Майже 160 тисяч людей – стільки вже захворіли на грип та ГРВІ по всій Україні. І більшість з них – це діти. У деяких регіонах ситуація наблизилась до епідемічної. Тому місцева влада зважилась оголосити карантин. На Закарпатті не ходять […]
 • Освітяни Закарпаття провели методичне засідання онлайн
  Реалії сьогодення, як ніколи, вимагають формування патріотично налаштованих особистостей. Військово-патріотичне виховання орієнтоване на формування у зростаючої особистості готовності до захисту Вітчизни, розвиток бажання здобувати військові професії, проходити службу у Збройних Силах України. Його зміст визначається національними інтересами України і покликаний забезпечити активну участь громадян у збереженні її безпеки від зовнішньої загрози. «Шляхи підвищення ефективності викладання […]
 • Видатки Мінсоцполітики перерозподілили для виплати стипендії та допомоги
  Уряд схвалив розпорядження про перерозподіл деяких видатків загального фонду держбюджету, передбачених Міністерству соціальної політики на 2018 рік. Таке рішення ухвалене Кабінетом Міністрів України 12 грудня 2018 року. Такий крок здійснено з метою: – виплати у повному обсязі призначеної грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, у тому числі родинам, члени яких […]
 • Створення сучасного освітнього середовища в аспекті викладання біології та хімії в Новій українській школі розглядали в Уманському НУС
  На допомогу Новій українській школі в Уманському національному університеті садівництва за ініціативи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин і кафедри біології було підготовлено науково-практичний семінар «Створення сучасного освітнього середовища в аспекті викладання біології та хімії в Новій українській школі». У рамках проведення даного заходу вчителі біології та хімії з Лисянського району мали чудову нагоду відвідати […]
 • Почався прийом запитів на конкурс для молодих учених на гранти Президента України 
  Державний фонд фундаментальних досліджень (ДФФД) оголошує конкурс Ф86 на гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених у 2020 році. Дедлайн подачі запитів – до 20 лютого 2019-го. Участь у конкурсі можуть взяти молоді науковці віком до 30 років – для кандидатів наук, до 33 років – для докторантів, до 35 років – для […]

Календар