ЛогінКорисні посилання

Міністерство освіти і науки України

Чернівецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації

Інформаційна система управління освіти Чернівецької області

Путила туристична

Путильська районна державна адміністрація

Путильська районна організація профспілки працівників освіти

Районний методичний кабінет

Путильський РЦДЮТ

«Педрада» портал освітян України

10minschool

Сайт вчителів інформатики Путильщини

Сайт вчителів математики Путильщини

Сайти ЗНЗ району:

Путильська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Путильська гімназія

Селятинська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів

Селятинська ЗОШ I-III ступенів

Самаківська ЗОШ I-III ступенів

Шепітська ЗОШ I-III ступенів

Яблуницька ЗОШ І-ІІ ступенів

Киселицька ЗОШ I-III ступенів

Підзахаричівський НВК

Мариничівський НВК

Русківський НВК

Фошківський НВК

Плосківська ЗОШ I-III ступенів

Розтоківська ЗОШ I-III ступенів

Дихтинецька ЗОШ I-III ступенів

Усть-Путильська ЗОШ I-II ступенів

Конятинська ЗОШ I-III ступенів

Сергіївська ЗОШ I-III ступенів

Довгопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Замогильна ЗОШ І-ІІ ступенів

Сайти ДНЗ району:

Селятинський ДНЗ

Яблуницький ДНЗ

Киселицький ДНЗ

Конятинський ДНЗ

Путильський ДНЗ

Усть-Путильський ДНЗ

Плосківський ДНЗ

Довгопільський ДНЗ

Сергіївський ДНЗ

Розтоківський ДНЗ

Дихтинецький ДНЗ

ІСУО

 

 

 

КУРС:Дошкілля

Реєстрація на чергу в ДНЗ

Випускникам

Команда сайту

Адміністратор:

Попюк Петро Михайлович

Пошта:

putvos@ukr.net

Статистика

Користувачі : 5146
Зміст : 2137
Переглянути хіти змісту : 2176302

RSSВітаємо команду переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської малої академії наук, членів наукових товариств PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 13 лютого 2018, 14:57

10-11лютого 2018 року в м. Чернівцях проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об'єднань.

Команду Путильського району представляли 39 учнів освітніх закладів, з них 14 стали переможцями!

І місце:

Логош Ангеліна, учениця 5(9) класу Путильської гімназії, – в секції фольклористики – науково-дослідницька робота «Роль води у побуті і фольклорі гуцулів Путильщини».

 • Керівник – Колежук Г.Я., вчитель української мови та літератури Путильської гімназії.

Генкул Юлія, учениця 7(11) класу Путильської гімназії, – в секції метеорологія та кліматологія – науково-дослідницька робота «Сучасний стан режиму опадів долини річки Путилка (початок ХХІ ст.)».

 • Керівник – Дячук С.М., вчитель географії Путильської гімназії.

Грекул Єгор, учень 7(11) класу Путильської гімназії, – в секції етнологія – науково-дослідницька робота «Давнє мистецтво сплавляння лісу на Гуцульщині».

 • Керівник – Бубряк М.Д., вчитель історії Путильської гімназії.

Сколеб’юк Олександр, учень11 класу Підзахаричвського НВК, – в секції історичного краєзнавства – науково-дослідницька робота «Сила і незнищенність гуцульського духу у боротьбі за свою свободу. Хроніка подій національно-визвольного руху на теренах с.Розтоки Путильського району».

 • Керівник – Журавець Т.П., вчитель української мови та літератури Підзахаричівського НВК «Перлина Гуцульщини».

ІІ місце:

Курилюк Анжела, учениця 7(11) класу Путильської гімназії, – в секції фольклористики – науково-дослідницька робота «Весільна атрибутика гуцулів».

 • Керівник – Горбан А.В., вчитель зарубіжної літератури Путильської гімназії.

 

Митроняк Інесса, учениця 10 класу Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, – в секції математики – науково-дослідницька робота «Метод математичної індукції. Сумування».

 • Керівник – Грицюк Н.П., вчитель математики Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

ІІІ місце:

Безиль Ангеліна, учениця 7(11) класу Путильської гімназії, – в секції української літератури – науково-дослідницька робота «Гуцули і Гуцульщина в житті і творчості І. Франка».

 • Керівник – Колежук Г.Я., вчитель української мови та літератури Путильської гімназії.

 

Лейба Оксана, учениця 7(11) класу Путильської гімназії, – в секції мистецтвознавства – науково-дослідницька робота «Трембіта – символ Гуцульщини».

 • Керівник – Колежук Г.Я., вчитель української мови та літератури Путильської гімназії.

 

Марусяк Тетяна, учениця 7(11) класу Путильської гімназії, – в секції фольклористики – науково-дослідницька робота «Матеріальне, людське життя та предмети побуту в народних повір’ях жителів Путильщини».

 • Керівник – Попюк С.О., вчитель української мови та літератури Путильської гімназії.

Дрощак Юлія, учениця 7(11) класу Путильської гімназії, – в секції фольклористики – науково-дослідницька робота «Роль хліба у гуцульській обрядовості».

 • Керівник – Колежук Г.Я., вчитель української мови та літератури Путильської гімназії.

Тонієвич Ілля, учень 7(11) класу Путильської гімназії, – в секції правознавства – науково-дослідницька робота «Підліткова злочинність: попередження, профілактика, відповідальність».

 • Керівник – Бубряк М.Д., вчитель історії Путильської гімназії.

 

Дуб’як Олександр, учень 7(11) класу Путильської гімназії, – в секції всесвітньої історії – науково-дослідницька робота «Історія розвитку та бойове застосування танків».

 • Керівник – Бубряк М.Д., вчитель історії Путильської гімназії.

 

Осадчук Тетяна, учениця 7(11) класу Путильської гімназії, – в секції психології – науково-дослідницька робота «Дестабілізуючий вплив передекзаменаційного стресу на особистісну сферу випускника».

 • Керівник – Карабка І.Б., практичний психолог Путильської гімназії.

Скрипчук Владислав, учень 11 класу Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, – в секції екології – науково-дослідницька робота «Тест на кресс-салат».

 • Керівник – Савчук М.М., вчитель біології Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Останнє оновлення на Вівторок, 13 лютого 2018, 16:05
 

Погода

Історико-краєзнавчий портрет Буковини

Новий сайт

Геліантус

Учитель року -2018

Педагогічна преса

Освітній портал «Педагогічна преса»
Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.
 • У СумДУ провели день міжнародної співпраці, учасникам якого розказали про грантові та стипендіальні програми
  У Сумському державному університеті провели День міжнародної співпраці, учасниками якого стали понад 200 студентів, викладачів та гостей вишу. Під час заходу їм розказали про переваги участі у грантових та стипендіальних програмах, а також надали практичні поради для успішної подачі заявки. Захід відбувся 19 жовтня 2018 року, у приміщенні СумДУ. Захід пройшов у форматі двох паралельних […]
 • Студенти ЖНАЕУ ознайомилися із роботою найбільшого насіннєвого заводу в країні
   У селі Почуйки Попільнянського району на Житомирщині працює найбільший насіннєвий завод в Україні. Виготовляють тут насіння кукурудзи. Інвестор – всесвітня компанія «Bayer», котра спеціалізується на сільськогосподарській продукції, продуктах харчування та охороні здоров’я.  Цей завод 17 жовтня у рамках практичного тренінгу з курсу “Міжнародний агробізнес” мали можливість відвідати студенти Житомирського національного агроекологічного університету, які здобувають освіту […]
 • Аспіранти з КНР отримали посвідчення у Сумському НАУ
  19 жовтня в Сумському національному аграрному університеті відбулася особлива подія. 24 аспіранти з Китайської Народної Республіки, які приїхали на навчання до університету, отримали посвідчення та пам’ятні подарунки від міського голови Олександра Лисенка та ректора університету Володимира Ладики. Іноземні аспіранти виявили бажання навчатися на п’яти факультетах: економіки і менеджменту, агротехнологій та природокористування, ветеринарної медицини, харчових технологій, […]
 • Рішення про підвищення посадових окладів освітянам на 10 % є передчасним, – Мінфін
  ЦК Профспілки працівників і науки України отримала уже другу відповідь від Міністерства освіти і науки України на звернення Профспілки, щодо підвищення з 1 вересня 2018 року посадових окладів (ставок заробітної плати) педагогічних та науково-педагогічних працівників на 10 %. У цьому листі зокрема повідомляється, що Міністерство освіти і науки неодноразово зверталося до Міністерства фінансів з проханням розглянути можливість […]
 • Робітничим професіям в Україні потрібна кампанія з популяризації, і мон готове підтримати її через свої ресурси, – Лілія Гриневич
  В Україні дедалі менше людей отримують професійну освіту, при цьому голод на робітничі кадри зростає. Німеччина боролася з цією проблемою, зокрема, через широку просвітницьку комунікаційну кампанію, що суттєво підвищила престиж робітничих професій в країні. МОН готове максимально підтримати таку кампанію, залучивши всі наявні ресурси, але потрібна й участь роботодавців. Про це заявила Міністр освіти і […]
 • В Уманському НУС відбулася презентація книги «370 днів у камуфляжі (записки артилериста)»
  За ініціативи студентського активу та Центру культури та виховання студентів в Уманському НУС пройшла зустріч-презентація твору Петра Солтиса «370 днів у камуфляжі (записки артилериста)». Автор пережив реальні моменти тяжкого життя воїна України. Цінність книги полягає не лише у правдивості викладеного матеріалу, а й у тому, що вона пропущена через серце. Біль, страждання, боротьба хороброго воїна, […]

Календар