Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України

Чернівецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації

Інформаційна система управління освіти Чернівецької області

Путила туристична

Путильська районна державна адміністрація

Путильська районна організація профспілки працівників освіти

Районний методичний кабінет

Путильський РЦДЮТ

«Педрада» портал освітян України

Сайт вчителів інформатики Путильщини

Сайт вчителів математики Путильщини

Ресурси дистанційного навчання:

10minschool

Сайти ЗНЗ району:

Путильська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Путильська гімназія

Селятинська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів

Селятинська ЗОШ I-III ступенів

Самаківська ЗОШ I-III ступенів

Шепітська ЗОШ I-III ступенів

Яблуницька ЗОШ І-ІІ ступенів

Киселицька ЗОШ I-III ступенів

Підзахаричівський НВК

Мариничівський НВК

Русківський НВК

Фошківський НВК

Плосківська ЗОШ I-III ступенів

Розтоківська ЗОШ I-III ступенів

Дихтинецька ЗОШ I-III ступенів

Усть-Путильська ЗОШ I-II ступенів

Конятинська ЗОШ I-III ступенів

Сергіївська ЗОШ I-III ступенів

Довгопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Замогильна ЗОШ І-ІІ ступенів

Сайти ДНЗ району:

Селятинський ДНЗ

Яблуницький ДНЗ

Киселицький ДНЗ

Конятинський ДНЗ

Путильський ДНЗ

Усть-Путильський ДНЗ

Плосківський ДНЗ

Довгопільський ДНЗ

Сергіївський ДНЗ

Розтоківський ДНЗ

Дихтинецький ДНЗ

ІСУО

 

 

 

КУРС:Дошкілля

Реєстрація на чергу в ДНЗ

Випускникам

Команда сайту

Адміністратор:

Попюк Петро Михайлович

Пошта:

putvos@ukr.net

Статистика

Користувачі : 24956
Зміст : 2459
Переглянути хіти змісту : 2685507


Колегія відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відбулася PDF Друк e-mail
Написав Марьяна   
П'ятниця, 23 червня 2017, 13:30

23 червня 2017 року на базі районного методичного кабінету відбулось засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

В роботі взяли участь Ямницький М.І., перший заступник голови районної державної адміністрації, Скидан Р.Д., керуюча справами районної ради, Фрей Д.І., начальник відділу освіти, молоді та спорту, Шевчук Л.І., завідувач районним методичним кабінетом, члени колегії, керівники закладів освіти району, працівники відділу освіти, молоді та спорту.

На розгляд колегії виносились 4 питання.

Про результати організованого завершення 2016/2017 н.р. та проведення ДПА у ЗНЗ району доповіла Горбан С.В., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту.

Обговорено планування та проведення  заходів щодо організованого закінчення 2016/2017 навчального року; аналіз результатів державної підсумкової атестації в школах району, успішності учнів; нагородження учнів району медалями; нормативність оформлення книг обліку та видачі свідоцтв і атестатів. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів району надано рекомендації у подальшій роботі.

Якимчук О.П., методист РМК відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, ознайомив присутніх із довідкою про підсумки 72-ої районної спартакіади та участі команд закладів освіти в обласній спартакіаді.

Змагання проходили з 12-ти видів спорту з жовтня 2016 року по квітень 2017 року. Районним змаганням передували шкільні спартакіади, міжшкільні матчеві зустрічі та змагання. Спортивно-масовими заходами було охоплено біля 2358 учнів. Спартакіада школярів проводилась на районному стадіоні «Карпати», у спортивних залах Путильської ЗОШ та ін. шкіл району. Змагання з футболу «Шкіряний м’яч» проходили на стадіоні с. Дихтинець. Всього в 72-ій районній спартакіаді взяли участь 1664 учні з 16-ти ЗНЗ, у минулому навчальному році – 1445 учнів.
В обласній спартакіаді школярів команди закладів освіти району  взяли участь у змаганнях з 11-ти видів спорту. Найкращих результатів досягнуто з настільного тенісу – ІІ місце (команда Путильської ЗОШ – тренер Тодосійчук А.Т.) та з легкоатлетичного кросу – ІІІ місце (команда Путильської гімназії – тренер Александрюк О.В.).

Розглянуто питання стану правовиховної та профілактичної роботи по попередженню правопорушень за 6 місяців 2017 року та напрями удосконалення правовиховної роботи в закладах освіти у 2017/2018 н.р. Доповідач – Москаль Л.Ю., методист РМК відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. За 6 місяців 2017 року питання розглядалось двічі на засіданнях колегії – 02 березня та 04 травня.

Повідомлено, що в закладах освіти району проводилась робота над реалізацією Плану заходів відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації щодо профілактики правопорушень серед дітей та учнівської молоді на період до 2021 року. Відрадним є те, що станом на кінець 2016/2017 навчального року на профілактичному обліку ювенальної превенції діяльності Путильського відділення поліції учнів закладів освіти району не перебувало.

На  виконання доручення Чернівецької обласної державної адміністрації від 07.06.2017 року № 62-П «Про проведення профілактичних заходів серед дітей під час літніх канікул» необхідно максимально залучати дітей шкільного віку до організованих форм дозвілля, відпочинку та оздоровлення у пришкільних, наметових та стаціонарних таборах.

Одне із завдань під час літніх канікул – відстежувати спосіб, умови життя та відпочинку учнів, які потребують посиленої педагогічної уваги, та сприяти оздоровленню дітей, які проживають у сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах, та учнів, які перебувають на внутрішкільному обліку.

Порядок проведення колегії доповнено розглядом питання щодо роз’яснення пунктів прийнятого 16 червня 2017 року розпорядження РДА № 121-Р про упорядкування структури районної державної адміністрації – ліквідації відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та створення сектору управління освітою.

Заслухавши та обговоривши довідки виступаючих, прийнято відповідні рішення.

Зі словами вдячності за успішне завершення 2016/2017 н.р., побажаннями гарного літнього відпочинку виступили перед присутніми Ямницький М.І., перший заступник голови районної державної адміністрації, та Фрей Д.І., начальник відділу освіти, молоді та спорту.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 23 червня 2017, 13:30
 

Історико-краєзнавчий портрет Буковини

Новий сайт

Геліантус

Учитель року -2019

Результати:

Географія

Основи здоров'я

Посилання

Педагогічна преса

pedpresa.ua
ВИДАВНИЦТВО "ПЕДАГОГІЧНА ПРЕСА"
pedpresa.ua
  • Наш новий сайт
    Ласкаво просимо до нового сайту ДІВП видавництва «Педагогічна преса». Ми пропонує багато цікавих і сучасних науково-методичних журналів. Тут ви можете ознайомитися з повним переліком наших видань. У розділі “Наші видання” ви маєте змогу подивитися зміст наших друкованих часописів.