Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України

Чернівецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації

Інформаційна система управління освіти Чернівецької області

Путила туристична

Путильська районна державна адміністрація

Путильська районна організація профспілки працівників освіти

Районний методичний кабінет

Путильський РЦДЮТ

«Педрада» портал освітян України

10minschool

Сайт вчителів інформатики Путильщини

Сайт вчителів математики Путильщини

Сайти ЗНЗ району:

Путильська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Путильська гімназія

Селятинська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів

Селятинська ЗОШ I-III ступенів

Самаківська ЗОШ I-III ступенів

Шепітська ЗОШ I-III ступенів

Яблуницька ЗОШ І-ІІ ступенів

Киселицька ЗОШ I-III ступенів

Підзахаричівський НВК

Мариничівський НВК

Русківський НВК

Фошківський НВК

Плосківська ЗОШ I-III ступенів

Розтоківська ЗОШ I-III ступенів

Дихтинецька ЗОШ I-III ступенів

Усть-Путильська ЗОШ I-II ступенів

Конятинська ЗОШ I-III ступенів

Сергіївська ЗОШ I-III ступенів

Довгопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Замогильна ЗОШ І-ІІ ступенів

Сайти ДНЗ району:

Селятинський ДНЗ

Яблуницький ДНЗ

Киселицький ДНЗ

Конятинський ДНЗ

Путильський ДНЗ

Усть-Путильський ДНЗ

Плосківський ДНЗ

Довгопільський ДНЗ

Сергіївський ДНЗ

Розтоківський ДНЗ

Дихтинецький ДНЗ

ІСУО

 

 

 

КУРС:Дошкілля

Реєстрація на чергу в ДНЗ

Випускникам

Команда сайту

Адміністратор:

Попюк Петро Михайлович

Пошта:

putvos@ukr.net

Статистика

Користувачі : 24956
Зміст : 2384
Переглянути хіти змісту : 2358224


Путильська ЗОШ отримала автобус, обладнаний для дітей з особливими потребами PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 24 грудня 2019, 16:17

Напередодні Новорічних свят  перший автобус, обладнаний для  дітей з особливими потребами, у тому числі для  обслуговування дітей КЗ «Путильський  інклюзивно-ресурсний центр» отримала Путильська ЗОШ І-ІІІ ступенів за рахунок коштів,  виділених з державного бюджету у сумі 1989,3 тис.грн. та співфінансування з місцевого бюджету   104,7 тис. грн..

Як зазначив Василь Шемберко, директор Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що для школи важлива кожна дитина, і шкільний автобус – перш за все безпека дітей у дорозі до школи, спокій батьків, і, звичайно, забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного школяра, який проживає  на території селища.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 24 грудня 2019, 16:24
Детальніше...
 
Відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 24 грудня 2019, 15:48

24 грудня 2019  року на базі районного методичного кабінету  відділу освіти,  молоді та спорту  райдержадміністрації відбулося засідання колегії під головуванням   Світлани  Горбан,  начальника  відділу освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації. В роботі колегії взяли участь  Шевчук Л.І., голова райкому профспілки працівників освіти, завідувачка районного методичного кабінету, методисти районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту, директори закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

«Про стан виконання відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації законів України «Про звернення громадян» та «Про доступ до публічної інформації» у 2019 році»   доповідав Лейба І.І.,головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту.  Світлана  Горбан,  начальник  відділу освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації звернула увагу на  персональну відповідальність керівників закладів щодо вирішення питань в межах своїх повноважень, порушених у адресованих їм зверненням громадян, а також вжиття ефективних заходів щодо виникнення підстав для обґрунтованих повторних звернень.

При обговоренні питання «Про стан дотримання законодавства України щодо захисту дітей з особливими освітніми проблемами та дітей соціально-незахищених категорій у закладах освіти району»,  доповідач звернула увагу   на  створення належних умов для комфортного перебування дітей з особливими освітніми потребами та оновлення банку даних дітей соціально-незахищених категорій.

Останнє оновлення на Вівторок, 24 грудня 2019, 16:16
Детальніше...
 
Відбулося каскадне заняття для вчителів української мови та літератури з метою навчитись як підвищити якість підготовки учнів до ЗНО PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 17 грудня 2019, 11:57

13 грудня на базі РМК відділу освіти, молоді та спорту відбулося каскадне заняття для вчителів української мови та літератури з метою навчитись як підвищити якість підготовки учнів до ЗНО.

Розпочала роботу каскадного заняття Світлана Василівна Горбан, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, яка звернула увагу на те, що зусилля педагогів мають бути спрямовані на результати незалежного оцінювання, які є визначальними при вступі до вищих навчальних закладів.

Майстер-клас для присутніх провели учасники обласних каскадних занять Ганна Ярославівна Колежук, вчитель української мови та літератури Путильської гімназії та Наталія Олексіївна Матіос, вчитель української мови та літератури Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Модератори продемонструвати методи і прийоми, які є найбільш ефективними для навчання і підвищують інтерес учнів до вивчення предмета.

Адже готуючись до уроку, педагоги не тільки мають бути професійними з фаху, а й уміло використовувати інноваційні методики, робити урок цікавим, працювати на кінцевий результат.

Детальніше...
 
Відбувся перший районний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Історія» PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 16 грудня 2019, 17:29

З метою підвищення престижності професії вчителя, виявлення та підтримки талановитих педагогічних працівників відбувся перший районний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Історія».

15 листопада 2019 року відбулося  перше конкурсне випробування – «Тестування з фахової майстерності». Учасники конкурсу Горбан Тетяна Григорівна (Киселицька ЗОШ І-ІІІ ступенів), Фокшек  Віталій Васильович та Шміляк Алла Дмитрівна (Дихтинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) відповідали на питання з дидактики, методики та психології, показавши достойний результат.

5 та 6 листопада 2019 року  конкурсанти  продемонстрували   свою  майстерність  та  креативність  у  таких  випробуваннях:  «Методичний  експромт», «Методичний  практикум», «Практична  робота» та  «Урок».

За результатами конкурсного випробування І місце – зайняла Горбан Тетяна Григорівна, вчитель історії Киселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце – Фокшек  Віталій Васильович, вчитель історії Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів  та ІІІ місце – Шміляк Алла Дмитрівна, вчитель історії Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Повага й шана людям, які горять улюбленою справою. Наснаги вам і подальших перемог!

Останнє оновлення на Понеділок, 16 грудня 2019, 17:33
Детальніше...
 
ІІ засідання РМО фахівців психологічної служби ЗЗСО Путильського району PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 16 грудня 2019, 16:26

10 грудня 2019 року відбулося засідання методичного об’єднання фахівців психологічної служби з проблеми: «Використання арт-терапевтичних методів в роботі фахівців психологічної служби».

У роботі засідання брали участь практичні психологи та соціальні педагоги ЗЗСО Путильського району та фахівці психологічної служби ЗЗСО Усть-Путильської сільської ради/ОТГ та Конятинської сільської ради/ОТГ.

В процесі засідання РМО були представлені матеріали теоретичного та практичного змісту, що охоплюють широке коло питань та міцно пов’язані із використанням арт-терапевтичних технік у роботі з дітьми, педагогами, батьками, зокрема, в теоретичній частині учасники засідання розглянули питання «Арт-терапія як засіб виходу внутрішніх конфліктів особистості».

У практичній частині фахівці стали учасниками майстер-класу «Оздоровчо-освітня робота з соціальної реабілітації дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку засобами арт-терапевтичних технік. Техніка малювання на воді Ебру», який провела Сакалюк Олена Петрівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри Київського університету ім. Б.Грінченка.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 грудня 2019, 17:12
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 406

Погода

Історико-краєзнавчий портрет Буковини

Новий сайт

Геліантус

Учитель року -2019

Результати:

Географія

Основи здоров'я

Педагогічна преса

Освітній портал «Педагогічна преса»
Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.
 • Педагогічна інтернатура, контракти для директорів та вчителів на пенсії, учнівське самоврядування у прийнятому новому Законі “Про повну загальну середню освіту”
  “ЗА” проголосували 327 нардепів. Педагогічна інтернатура, контракти для директорів та вчителів на пенсії, учнівське самоврядування, можливості для створення справжньої старшої профільної школи, можливість для учнів обирати свою освітню траєкторію, фінансова автономія шкіл, більше можливостей для професійного зростання та збільшення зарплат вчителів. Все це та інші новації передбачає новий Закон “Про повну загальну середню освіту”, що […]
 • Реєстрація на сертифікацію вчителів 2020 року стартує 15 січня
  15 січня розпочнеться реєстрація на цьогорічну сертифікацію вчителів початкових класів – МОН оприлюднило відповідний наказ. Подати документи можна буде до 31 січня. Як і минулого року, в пілотній сертифікації-2020 можуть взяти участь лише вчителі початкових класів. Цьогоріч пройти її зможуть до 2000 педагогів. «Минулого року ми ретельно стежили за першою пілотною сертифікацією. Ми надзвичайно вдячні всім […]
 • Почалась реєстрація на ЗНО
  З 3 до 24 січня 2020 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти можна зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.   Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, […]
 • Вчителі, які успішно пройшли сертифікацію, обов’язково отримуватимуть доплату 20% із 1 січня 2020 року
  До Міністерства освіти і науки надходять звернення стосовно відмови місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування встановлювати доплату вчителям, які успішно пройшли сертифікацію у 2019 році.  Таке рішення неправомірне – усі вчителі, що пройшли сертифікацію, мають почати отримувати надбавку вже з січня 2020 року. Згідно із Законом України “Про освіту”, вчителі, які успішно пройшли […]
 • З 2020 року кошти на підвищення кваліфікації ходитимуть за вчителем
  З 2020 року під час підвищення кваліфікації діятиме принцип «гроші ходять за вчителем», а самі педагоги братимуть безпосередню участь у плануванні свого професійного розвитку. Необхідні зміни до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників сьогодні, 27 грудня 2019 року, затвердив Уряд. «Принцип “гроші ходять за вчителем” було закладено у Порядок під час його прийняття у […]
 • Вже у січні МОН планує затвердити Порядок, за яким розподілятимуть 259 млн для навчально-практичних центрів
  У 2020 році МОН змінить принцип розподілу коштів для відкриття навчально-практичних центрів у закладах профосвіти. Тепер вони мають підтвердити готовність до таких інвестицій, а також довести їх необхідність. Про це розповів заступник Міністра освіти і науки Петро Коржевський сьогодні, 20 грудня 2019 року, під час робочої поїздки на Івано-Франківщину. “У бюджеті 2020 року на створення […]