ЛогінКорисні посилання

Міністерство освіти і науки України

Чернівецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації

Інформаційна система управління освіти Чернівецької області

Путила туристична

Путильська районна державна адміністрація

Путильська районна організація профспілки працівників освіти

Районний методичний кабінет

Путильський РЦДЮТ

«Педрада» портал освітян України

10minschool

Сайт вчителів інформатики Путильщини

Сайт вчителів математики Путильщини

Сайти ЗНЗ району:

Путильська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Путильська гімназія

Селятинська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів

Селятинська ЗОШ I-III ступенів

Самаківська ЗОШ I-III ступенів

Шепітська ЗОШ I-III ступенів

Яблуницька ЗОШ І-ІІ ступенів

Киселицька ЗОШ I-III ступенів

Підзахаричівський НВК

Мариничівський НВК

Русківський НВК

Фошківський НВК

Плосківська ЗОШ I-III ступенів

Розтоківська ЗОШ I-III ступенів

Дихтинецька ЗОШ I-III ступенів

Усть-Путильська ЗОШ I-II ступенів

Конятинська ЗОШ I-III ступенів

Сергіївська ЗОШ I-III ступенів

Довгопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Замогильна ЗОШ І-ІІ ступенів

Сайти ДНЗ району:

Селятинський ДНЗ

Яблуницький ДНЗ

Киселицький ДНЗ

Конятинський ДНЗ

Путильський ДНЗ

Усть-Путильський ДНЗ

Плосківський ДНЗ

Довгопільський ДНЗ

Сергіївський ДНЗ

Розтоківський ДНЗ

Дихтинецький ДНЗ

ІСУО

 

 

 

КУРС:Дошкілля

Реєстрація на чергу в ДНЗ

Випускникам

Команда сайту

Адміністратор:

Попюк Петро Михайлович

Пошта:

putvos@ukr.net

Статистика

Користувачі : 16395
Зміст : 2268
Переглянути хіти змісту : 2288452


Вітання з Великоднем PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 27 квітня 2019, 18:03

Привітання з Великоднем 2019 – листівки та тексти

Останнє оновлення на Четвер, 02 травня 2019, 08:32
 
На базі Киселицького ЗДО було проведено показовий День цивільного захисту PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 22 квітня 2019, 14:41

Відповідно до ст.11 Закону України «Про дошкільну освіту» дошкільний навчальний заклад створює безпечні та нешкідливі умови розвитку, виховання та навчання дітей, режим роботи, умови для фізичного розвитку та зміцнення здоров’я відповідно до санітарно-гігієнічних вимог та забезпечує їх дотримання. З метою надання консультаційно-методичної допомоги та координації роботи педагогічних працівників закладів дошкільної освіти з питань вивчення цивільного захисту і безпеки життєдіяльності, організації та проведення заходів з практичної підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях  18 квітня 2019 року на базі  Киселицького ЗДО було проведено показовий День цивільного захисту.

Базовий компонент дошкільної освіти як Державний освітній стандарт орієнтує педагогів на певний результат планомірної системної роботи щодо формування у дітей елементарної компетенції з основ безпеки життєдіяльності. В усіх чинних освітніх програмах з дошкільної освіти  викладено вимоги щодо забезпечення безпеки життєдіяльності дітей. Для їх реалізації робота в Киселицькому ЗДО ведеться  в трьох напрямах: з працівниками закладу, з дітьми та з батьками. Саме таку співпрацю презентували педагоги для учасників засідання, а саме практичний тренінг «Евакуація дітей та працівників на випадок  виникнення надзвичайних ситуацій»; лекція «Морально-психологічна підготовка працівників до дій в екстремальних ситуаціях»; методичний діалог «Дотримання правил безпечної поведінки під час проведення заходів за межами дитячого садка».

Перша медична допомога – це першочергові рятівні дії, які потрібно зробити при нещасному випадку чи хворобі до приїзду швидкої допомоги. Інколи від цього залежить не тільки стан здоров’я,  але й життя  потерпілого.

Останнє оновлення на Понеділок, 22 квітня 2019, 14:47
Детальніше...
 
На базі Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся показовий «День цивільного захисту». PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 22 квітня 2019, 14:12

18 квітня 2019 року на базі Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся показовий «День цивільного захисту».

Участь в даному заході взяли керівники закладів загальної середньої освіти Путильського району, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Яків’юк Л.В. та методист районного методичного кабінету Крилата Л.Б..

Керівники закладів освіти відвідали фрагменти уроків  з курсу «Захисту Вітчизни» на тему «Засоби захисту органів дихання» (вчитель Сирбов Г.Л.) та з основ медичних знань на тему «Надання першої долікарської допомоги потерпілим у надзвичайних ситуаціях» (вчитель Нікітюк Л.П.), годину спілкування «Вибухонебезпечні предмети» (класний керівник Грекул М.М.), хвилину інформування «Бактеріологічна зброя» (класний керівник Кера Н.П.), парад професій «На варті життя» (заступник директора з виховної роботи Тимуш Г.Я.) та переглянули виставку-конкурс «Захист людини у надзвичайних ситуаціях».

Під час практичної частини після сигналу “Увага всім!” була проведена навчальна евакуація всіх учасників освітнього процесу, де учні та вчителі продемонстрували обізнаність та підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

Останнє оновлення на Понеділок, 22 квітня 2019, 14:41
Детальніше...
 
Відбулось засідання районного методичного об’єднання вчителів фізичної культури з проблеми «Підвищення ефективності і якості уроку шляхом впровадження діяльнісного підходу і сучасних форм організації навчальної діяльності» PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 17 квітня 2019, 17:19

17 квітня 2019 року на базі Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось чергове засідання районного методичного об’єднання вчителів фізичної культури з проблеми  «Підвищення ефективності і якості уроку шляхом впровадження діяльнісного підходу і сучасних форм організації навчальної діяльності». Відкрила засідання методист РМК відділу освіти, молоді та спорту Крилата Л.Б. Презентував роботу Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів з  фізичної культури директор школи Шемберко В.В.У теоретичному блоці засідання керівник методичного об’єднання Александрюк О.В. за допомогою презентації ознайомила учасників засідання з нетрадиційними методами та засобами навчання на уроках фізичної культури, провела актуальний інструктаж по складанню плануючої документації згідно із сучасними вимогами до навчання та виховання. Свої думки щодо взаємодії вчителя, батьків та учнів, впливу на  результативність навчального процесу висловили вчителі фізичної культури під час методичного діалогу. Заняття з елементами тренінгу «Булінг у школі і як з ним боротися» провела практичний психолог Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів Клим Р.В.

У практичному блоці вчителі фізичної культури Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів показали:

фрагменти уроку:

Навчання подвійного кроку у баскетболі в 3-А класі (Крилатий Л.М.);

Удосконалення техніки виконання передачі м’яча двома руками зверху та знизу в парах в 9-А класі (Крилатий Я.М.)

Детальніше...
 
Відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 05 квітня 2019, 15:40

04 квітня 2019 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Путильської райдержадміністрації відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня під головуванням Горбан Світлани Василівни, голови атестаційної комісії, начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Проатестовано 61 педагогічний працівник закладів освіти Путильського району, в. т. числі 26 педагогів закладів освіти Селятинської сільської ради.

Зокрема, педагогічне звання «старший учитель»  присвоєно  12 педагогам; встановлено відповідність раніше присвоєному званню «старший учитель» – 14 педагогам;

педагогічне звання «вчитель-методист» присвоєно 4 педагогам;  встановлено відповідність раніше присвоєному званню «вчитель-методист» –  7 педагогам.

Один методист районного методичного кабінету буде атестуватись атестаційною комісією ІІІ рівня.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 384

Погода

Історико-краєзнавчий портрет Буковини

Новий сайт

Геліантус

Учитель року -2019

Результати:

Географія

Основи здоров'я

Педагогічна преса

Освітній портал «Педагогічна преса»
Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.
 • З Днем прапора України
  День державного прапора України: історія свята 18 вересня 1991 Президія Верховної Ради України постановою «Про прапор України» надала синьо-жовтому прапору статус офіційної символіки країни. 28 січня 1992 Верховна Рада України прийняла постанову «Про затвердження Державним прапором України Національного прапора». В Україні свято встановлене згідно з указом Леоніда Кучми «Про День Державного прапора України» від 23 серпня 2004 року. У 2009 році Віктор Ющенко вніс […]
 • Мінфін бере на себе політичну відповідальність за закриття шкіл та скорочення вчителів?
  Кабінет Міністрів України доручив центральним органам виконавчої влади розглянути пропозиції Міністерства фінансів України, викладені у листі №07010-04-3/19654 від 31.07.2019 року.   Крім пропозицій у сферах вищої освіти та науки, цей документ містить алгоритм дій, спрямованих на значну економію коштів у сфері загальної середньої освіти, необхідність у чому виникла, у тому числі, через рішення Уряду про підвищення заробітних […]
 • З 2020 року державні гроші на підвищення кваліфікації ходитимуть за вчителем в обрані ним організації
  Вчителі вже найближчим часом зможуть зарахувати собі як обов’язкове підвищення кваліфікації не лише навчання в інститутах післядипломної педосвіти, а й інші профільні курси. Відповідну постанову КМУ було прийнято сьогодні, 21 серпня 2019 року, на засіданні Уряду. Щойно документ набере чинності (з дня опублікування), вчитель зможе через рішення педагогічної ради зарахувати собі вже пройдене поза межами […]
 • Батьки отримають більше можливостей для навчання дітей вдома
  Вже з вересня батьки школярів зможуть скористатися всіма видами індивідуальної форми навчання – сімейною (домашньою) освітою, екстернатом або педагогічним патронажем. Вони передбачають гнучкіший спосіб навчання та дозволяють створити індивідуальну освітню траєкторію під потреби кожної окремої дитини. Зміни до Положення, яке регулюватиме кожну з цих форм, були затверджені наказом МОН та набрали чинності сьогодні, 20 серпня […]
 • Сертифікація педагогічних працівників. Коли учасники складатимуть тест?
  Незалежне тестування професійних компетентностей учасників сертифікації педагогічних працівників відбудеться 31 жовтня 2019 року. Нагадаємо, що наразі затверджено програму, а також характеристики тесту. Усього в день тестування учасникам буде запропоновано 100 завдань, на виконання яких відведено 180 хвилин. Задання будуть спрямовані на визначення рівня обізнаності учасників з питань планування та організації освітнього процесу, забезпечення і підтримки […]
 • Школа із задоволенням: як і чому навчають у державній середній школі Нью-Йорка
  До початку нового навчального року – 2 тижні! Хтось уже за школою сумує, а хтось зі смутком складає рюкзак. Сніданок побував у школі, куди діти ходять із задоволенням! Де разом із традиційними предметами вчать маркетингу, графічному дизайну і користуванню 3D-принтером. Журналістка Валерія Ковтун та опертор Антон Іванов відвідали державну середню школу Нью-Йорка. Чим вони були вражені – дивіться.    […]

Календар