ЛогінКорисні посилання

Міністерство освіти і науки України

Чернівецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації

Інформаційна система управління освіти Чернівецької області

Путила туристична

Путильська районна державна адміністрація

Путильська районна організація профспілки працівників освіти

Районний методичний кабінет

Путильський РЦДЮТ

«Педрада» портал освітян України

10minschool

Сайт вчителів інформатики Путильщини

Сайт вчителів математики Путильщини

Сайти ЗНЗ району:

Путильська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Путильська гімназія

Селятинська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів

Селятинська ЗОШ I-III ступенів

Самаківська ЗОШ I-III ступенів

Шепітська ЗОШ I-III ступенів

Яблуницька ЗОШ І-ІІ ступенів

Киселицька ЗОШ I-III ступенів

Підзахаричівський НВК

Мариничівський НВК

Русківський НВК

Фошківський НВК

Плосківська ЗОШ I-III ступенів

Розтоківська ЗОШ I-III ступенів

Дихтинецька ЗОШ I-III ступенів

Усть-Путильська ЗОШ I-II ступенів

Конятинська ЗОШ I-III ступенів

Сергіївська ЗОШ I-III ступенів

Довгопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Замогильна ЗОШ І-ІІ ступенів

Сайти ДНЗ району:

Селятинський ДНЗ

Яблуницький ДНЗ

Киселицький ДНЗ

Конятинський ДНЗ

Путильський ДНЗ

Усть-Путильський ДНЗ

Плосківський ДНЗ

Довгопільський ДНЗ

Сергіївський ДНЗ

Розтоківський ДНЗ

Дихтинецький ДНЗ

ІСУО

 

 

 

КУРС:Дошкілля

Реєстрація на чергу в ДНЗ

Випускникам

Команда сайту

Адміністратор:

Попюк Петро Михайлович

Пошта:

putvos@ukr.net

Статистика

Користувачі : 11579
Зміст : 2262
Переглянути хіти змісту : 2277816


Вітання з Великоднем PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 27 квітня 2019, 18:03

Привітання з Великоднем 2019 – листівки та тексти

Останнє оновлення на Четвер, 02 травня 2019, 08:32
 
На базі Киселицького ЗДО було проведено показовий День цивільного захисту PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 22 квітня 2019, 14:41

Відповідно до ст.11 Закону України «Про дошкільну освіту» дошкільний навчальний заклад створює безпечні та нешкідливі умови розвитку, виховання та навчання дітей, режим роботи, умови для фізичного розвитку та зміцнення здоров’я відповідно до санітарно-гігієнічних вимог та забезпечує їх дотримання. З метою надання консультаційно-методичної допомоги та координації роботи педагогічних працівників закладів дошкільної освіти з питань вивчення цивільного захисту і безпеки життєдіяльності, організації та проведення заходів з практичної підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях  18 квітня 2019 року на базі  Киселицького ЗДО було проведено показовий День цивільного захисту.

Базовий компонент дошкільної освіти як Державний освітній стандарт орієнтує педагогів на певний результат планомірної системної роботи щодо формування у дітей елементарної компетенції з основ безпеки життєдіяльності. В усіх чинних освітніх програмах з дошкільної освіти  викладено вимоги щодо забезпечення безпеки життєдіяльності дітей. Для їх реалізації робота в Киселицькому ЗДО ведеться  в трьох напрямах: з працівниками закладу, з дітьми та з батьками. Саме таку співпрацю презентували педагоги для учасників засідання, а саме практичний тренінг «Евакуація дітей та працівників на випадок  виникнення надзвичайних ситуацій»; лекція «Морально-психологічна підготовка працівників до дій в екстремальних ситуаціях»; методичний діалог «Дотримання правил безпечної поведінки під час проведення заходів за межами дитячого садка».

Перша медична допомога – це першочергові рятівні дії, які потрібно зробити при нещасному випадку чи хворобі до приїзду швидкої допомоги. Інколи від цього залежить не тільки стан здоров’я,  але й життя  потерпілого.

Останнє оновлення на Понеділок, 22 квітня 2019, 14:47
Детальніше...
 
На базі Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся показовий «День цивільного захисту». PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 22 квітня 2019, 14:12

18 квітня 2019 року на базі Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся показовий «День цивільного захисту».

Участь в даному заході взяли керівники закладів загальної середньої освіти Путильського району, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Яків’юк Л.В. та методист районного методичного кабінету Крилата Л.Б..

Керівники закладів освіти відвідали фрагменти уроків  з курсу «Захисту Вітчизни» на тему «Засоби захисту органів дихання» (вчитель Сирбов Г.Л.) та з основ медичних знань на тему «Надання першої долікарської допомоги потерпілим у надзвичайних ситуаціях» (вчитель Нікітюк Л.П.), годину спілкування «Вибухонебезпечні предмети» (класний керівник Грекул М.М.), хвилину інформування «Бактеріологічна зброя» (класний керівник Кера Н.П.), парад професій «На варті життя» (заступник директора з виховної роботи Тимуш Г.Я.) та переглянули виставку-конкурс «Захист людини у надзвичайних ситуаціях».

Під час практичної частини після сигналу “Увага всім!” була проведена навчальна евакуація всіх учасників освітнього процесу, де учні та вчителі продемонстрували обізнаність та підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

Останнє оновлення на Понеділок, 22 квітня 2019, 14:41
Детальніше...
 
Відбулось засідання районного методичного об’єднання вчителів фізичної культури з проблеми «Підвищення ефективності і якості уроку шляхом впровадження діяльнісного підходу і сучасних форм організації навчальної діяльності» PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 17 квітня 2019, 17:19

17 квітня 2019 року на базі Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось чергове засідання районного методичного об’єднання вчителів фізичної культури з проблеми  «Підвищення ефективності і якості уроку шляхом впровадження діяльнісного підходу і сучасних форм організації навчальної діяльності». Відкрила засідання методист РМК відділу освіти, молоді та спорту Крилата Л.Б. Презентував роботу Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів з  фізичної культури директор школи Шемберко В.В.У теоретичному блоці засідання керівник методичного об’єднання Александрюк О.В. за допомогою презентації ознайомила учасників засідання з нетрадиційними методами та засобами навчання на уроках фізичної культури, провела актуальний інструктаж по складанню плануючої документації згідно із сучасними вимогами до навчання та виховання. Свої думки щодо взаємодії вчителя, батьків та учнів, впливу на  результативність навчального процесу висловили вчителі фізичної культури під час методичного діалогу. Заняття з елементами тренінгу «Булінг у школі і як з ним боротися» провела практичний психолог Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів Клим Р.В.

У практичному блоці вчителі фізичної культури Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів показали:

фрагменти уроку:

Навчання подвійного кроку у баскетболі в 3-А класі (Крилатий Л.М.);

Удосконалення техніки виконання передачі м’яча двома руками зверху та знизу в парах в 9-А класі (Крилатий Я.М.)

Детальніше...
 
Відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 05 квітня 2019, 15:40

04 квітня 2019 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Путильської райдержадміністрації відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня під головуванням Горбан Світлани Василівни, голови атестаційної комісії, начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Проатестовано 61 педагогічний працівник закладів освіти Путильського району, в. т. числі 26 педагогів закладів освіти Селятинської сільської ради.

Зокрема, педагогічне звання «старший учитель»  присвоєно  12 педагогам; встановлено відповідність раніше присвоєному званню «старший учитель» – 14 педагогам;

педагогічне звання «вчитель-методист» присвоєно 4 педагогам;  встановлено відповідність раніше присвоєному званню «вчитель-методист» –  7 педагогам.

Один методист районного методичного кабінету буде атестуватись атестаційною комісією ІІІ рівня.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 383

Погода

Історико-краєзнавчий портрет Буковини

Новий сайт

Геліантус

Учитель року -2019

Результати:

Географія

Основи здоров'я

Педагогічна преса

Освітній портал «Педагогічна преса»
Педагогічна преса: все про освіту в Україні та світі.
 • Вступ-2019: Як розрахувати конкурсний бал, у кого є пільги під час вступу: розпочала роботу гаряча лінія МОН
  Що таке конкурсний бал і як він розраховується, скільки заяв можна подати на бюджетну і контрактну форми навчання, якими пільгами можна скористатись під час вступу. Відповіді на ці та інші запитання вступники тепер зможуть отримати, звернувшись на гарячу лінію МОН або у приймальню громадян щодо вступної кампанії. Їхня робота стартувала сьогодні, 24 червня 2019 року, […]
 • Здобути вищу освіту без ЗНО можливо
  Чимало абітурієнтів склали ЗНО і мають змогу вступити до вишів,  але,  що робити тим,  хто не  склав іспити?  Сьогодні більшість абітурієнтів стурбовані цим питанням, але хвилюватися нема чого.  Бо на сьогоднішній день є можливість отримати вищу  освіту без атестата ЗНО. Журналісти  Освітнього порталу «Педагогічна преса» дізнались які, на сьогодні, університети приймають абітурієнтів до себе на навчання. […]
 •  Від 1 вересня сімейна освіта буде доступна кожному
  Сімейна освіта для школярів стане доступною від 1 вересня. Таке нововедення запровадило Міністерство освіти, а зараз відповідне положення на ухваленні в інших міністерствах.  Перейти на сімейну освіту зможуть всі охочі, достатньо буде лише написати заяву, а тому в МОН, з нового навчального року чекають на значне збільшення хоумскулерів. Сьогодні таких дітей в Україні 54 тисячі. Як зробити такий перехід […]
 • Вступна кампанія-2019.  Відеоінструкція щодо роботи з електронним кабінетом
  21 червня 2019 року, на сайті МОН розміщено текстову та відеоінструкцію щодо роботи з електронним кабінетом. Ознайомившись із ними, вступники дізнаються про особливості створення і наповнення кабінету, вибір конкурсних пропозицій та подачу електронних заяв. Реєстрація кабінетів розпочнеться 1 липня на сайті https://ez.osvitavsim.org.ua/ В інструкції звертають увагу, що під час введення даних вступникам потрібно вказувати ту адресу електронної пошти, до якої […]
 • Молодіжна збірна України стала чемпіоном світу з футболу
  Збірна України вперше  завоювала титул чемпіона світу з футболу серед молодіжних команд. У фінальному поєдинку “синьо-жовті” обіграли збірну Південної Кореї – 3:1. Цього року чемпіонат світу приймала Польща. Саме там, 15 липня збірна України вперше в своїй історії виграла цей трофей. Молоді футболісти, віком до 20 років, незважаючи на всі труднощі і проблеми зі складом […]
 • Випускний-2019: аеропорт замість ресторану
  Випускний – одне з небагатьох свят у житті, яке з нетерпінням чекають і школярі, і батьки, і вчителі. Тому українські школи звикли святкувати цей день «на широку ногу». На відміну від попередніх років, цьогоріч українські школи можуть самостійно обрати дату випускного – з 24 травня до 26 червня. Як і де святкувати – вирішують школярі разом […]

Календар